Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2017_07_01 - Nový Kramolín

42 fotek 1.7.2017 - zobrazení
V Novém Kramolíně jsme byli poprvý. Když jsme dorazili, bylo jasný, že kolektiv se už nějakou dobu tuží - fotbalovej turnaj zřejmě proběhnul zdárně, pili vítězové i poražení.
"Bude se hrát venku," zavelel pořadatel Píďa.
Chvíli jsme licitovali, že bez střechy, stříšky, stanu nebo podobnýho udělátka to nepůjde. Když jsme tedy začali stěhovat na sál, vyklidili místní sezení před hospodou, čímž vzniklo improvizovaný podium dostatečných parametrů.
Začali jsme v osm, od začátku to bylo příjemný - publikum se pomalu množilo a hlavně hned od začátku dávalo najevo, že to bude vydařenej mejdan. Ve druhý sérii, s příchodem tmy, přišel i tanec. A taky přijela policie. Ukázalo se, že organizační chaos byl přece jenom větší, než se zdálo - pořadatel nebyl k nalezení, s příslušníky debatovala snad celá ves. Pořadatele nakonec probudili, to ovšem ničemu nepomohlo, česky v tu chvíli už moc neuměl... A tak celá zábavka skončila v bodě, kdy se začala moc pěkně rozjíždět.
Zatímco jsme předčasně balili, v publiku hořely menší i důraznější diskuze, kdo za to může, svolával se veřejnej lynč a provolávaly se hesla jako "policejní stát" nebo "smrt bolševikům". Ondra si liboval, že jsme vlastně těžce undergroundová kapela, když nám vystoupení rozhánějí policajti.
Škoda. Vypadalo to na slušnej mejdan, bohužel jsme stihli odehrát jen první polovinu. Fotky pořídila Andrea, i z těch je vidět, jak večírek nabíral tempo. Apelujem tedy na pořadatele zábavek příštích - pořešte si potřebný lejstra a povolení, ať nebalíme v půlce tancovačky.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron