Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2017_03_11 - Zbůch, Baník

53 fotek 11.3.2017 - zobrazení
Sál Baníku ve Zbůchu pamatuju ještě coby náctiletej capart - chodili jsme tam na Starý psi, domů se pak kutáleli pěšky přes bejvalý nákladní nádraží. Náš cirkus byl v Baníku poprvý. Jeli jsme hodně v lazaretním stavu, nejhůř na tom byl asi Ondra, Mistr tradičně umíral až po cestě domů.
Když jsme postavili aparát a spustili stroje, nestalo se nic. Respektive stalo - nejdřív byl proti nám chránič na přívodu, poté i jistič, kterej se ukázal bejt slabším, než se předpokládalo. Přivolanej elektrikář vymýšlel a přepojoval, řešení nakonec našel.
Zábavka začala vlažně, postupem večera se to ale pěkně roztančilo. Cirkus předvedl i přes zdravotní indispozice poměrně solidní výkon, bílých míst bylo pomálu. Z připravenýho playslitu jsme vynechali asi osm kousků, dle toho, jak se na ně jednotliví artisti cítili (nebo spíš necítili).
Docela hezkej večírek jsme ukončili chvíli před jednou, Ondru odeslali zpět k domovu na další léčbu, v klidu pak zabalili a odnosili werk - tahání beden v Baníku je jedním z těch nejpříjemnějších, od auta k podiu je to asi deset metrů. Když jsme na základně vykládali, o slovo se hlásila odcházející zima, teploměr ukazoval mínus tři - čekáme na jaro, kdy krapet vypučí i naše zchátralý organismy.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron