Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2017_02_18 - Úterý společně s Cerberos

46 fotek 18.2.2017 - zobrazení
V Úterý jsme byli poprvý. Pěknej sál má jednu nevýhodu, polohu v prvním patře, stěhuje se po točitých schodech. Když jsme postavili a zapnuli aparát, ozýval se z beden nehoráznej brum, trvalo asi půl hodiny, než jsme na závadu přišli, i tak jsme stihli nazvučit v limitu.
Večírek zahájili kluci z Cerberos. Říznej metal podpořenej skvělým podáním, moc se mi to líbilo. Bylo vidět, že hrajou na domácí půdě, publikum jednotlivý opusy znalo a refrény si dávalo spolu s kapelou. Fakt dobrý, budete-li mít možnost, zajděte.
V deset hodin jsme přestavěli podium a v podstatě bez zvukovky spustili náš popíček (tedy alespoň v porovnání s první částí večera). Cirkus hrál trochu vzpomínkově, některý záludný místa playlistu se nevybavily ani přes urputnou snahu. Část diváků nás hnala do vlastních opusů, část do zavedených standardů, nějak jsme tím probruslili až do závěrečných půl druhý, kdy už zničení na sále bylo téměř všeobecný. Občas říkáme, že když kapela odjíždí z bigbítu, má bejt na schodech nablito jako důkaz dobře proběhnuvšího večírku - v Úterý to stihli před odnesením aparátu i uklidit.
Spát jsem šel okolo pátý ráno, když jsem v devět procitnul, v hlavě mi pořád duněl rock and roll předchozího večera, což se ostatně doteď nezměnilo. Hezká taškařice.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron