Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2016_11_12 - Obora

63 fotek 12.11.2016 - zobrazení
Už cesta do Obory byla dosti veselá - nejdřív nás chtěl Mistr odvézt do úplně jinýho kulturáku, když jsme mu s Ondrou pracně vysvětlili, kam že to vlastně jedeme hudlat, několikrát obkroužil plzeňskej kruháč nemoha se rozhodnout, kterým výjezdem se vydat. Kdybychom cestě nevěnovali pozornost, kdoví, kde bychom skončili. Inu, stařecká senilita...
Kulturák v Oboře už známe, je velkej a rozlehlej, i slušná návštěva se v něm trochu ztrácí. Naštěstí to publikum vzalo za správnej konec a hned od druhýho songu atakovalo parket, což pak vydrželo až do konce. Oproti minulýmu týdnu jsme už byli na oslabení trochu připraveni a veselých momentů výrazně ubylo, nezmizely však úplně, o největší perlu jsme se kolektivně postarali v jednom z pomalých opusů, kterej Bohy napálil v asi dvojnásobným tempu, k tomu ještě Mistr neopatrnou manipulací se svou tělesnou schránkou rozladil Ondrovi kytaru.
"Ukonči to," snažil jsem se překřičet podiovej kravál směrem k Bohymu.
"Já myslel, že voláš dohrajem to," říkal mi Bohy o pauze.
Každopádně, už dlouho jsme nevyrobili podobnou komedii, naštěstí byla poměrně ojedinělá.
Další příjemnou změnou oproti minulýmu týdnu byla jistá kultivovanost publika. Ač to na parketu v podstatě od začátku hezky jelo, kapela hrála v suchu, večírek byl prost jakýchkoli šarvátek. Změna nepříjemná, tedy v porovnání s minulými působeními v oborským kulturáku, byla cedulka s přeškrtnutou cigaretou, která v pravidelných intervalech vyháněla soubor i velkou část publika na mráz. Neuděláme nic, tenhle trend sledujem čím dál častěji, musíme tedy pro naše zlozvyky trpět. Fanda to ještě před zábavou celkem lakonicky shrnul dotazem "A co pivo? Pivo se tu pít smí?"
Moc hezkou zábavku jsme zakončili chvíli po jedný hodině, bylo klasický "nemůžou", vážně už jsme nemohli. Někdy kolem čtvrtý ráno jsem si to všechno přehrál na terase při poslední cigaretě a pak konečně vytuhnul. Péťa Rejthar pořídil momentky, a že bylo co fotit. Ač Mistr hlásil po cestě domů minimálně čtyři smrtelný choroby, který na něj lezou, probral se a fotky přeposlal, najdete je tady. Parádní večírek to byl.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron