Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2016_06_18 - Slatina

45 fotek 18.6.2016 - zobrazení
Na Slatinu jezdíme pravidelně, od roku 2009 jsme vynechali pouze jednou. Bigbít na dvorku má svoje specifika a svojí jedinečnou atmosféru, například skoro vždycky prší - i letos přišla slušná průtrž hned po zvukovce, na sedmou, kdy jsme začínali, se ale vyčasilo a další voda už nespadla (i tak to na částech aparátu zanechalo bahnitý stopy).
Stejnej jako všude je i na Slatině úvodní blok, kdy se zalejvá plachost, na travnatej parket se vydal pouze ředitel akce a byl víc než slušným příkladem pro zbytek publika, kterej se o něco později přidal, o půlnoci bylo tradiční "Nemůžou" a "Ještě jednu" - dali jsme ještě dvě. Soubor hrál docela ve formě, rozehráni z minulýho týdne si artisti svoje party vybavovali, ke konci už byl znát nastupující chlad, zkřehlý prsty vyrobily pár veselých přehmatů. Zimu, která je tady v noci taky celkem tradiční, nejvíc odskákali technici - z tašek postupem času vytahali všechny náhradní svršky, takže vypadali jako výprava na pól, stejně ale museli sáhnout k tanečkům za mixážním pultem.
Zabalili jsme v poměrně krátkým čase, po cestě domů Luboš v dodávce servíroval Okresní přebor, rádio, kterým vozidlo opatřil, je schopno různých kousků - cesta vyšla na dva díly.
Velmi příjemnej mejdan to byl, ostatně jako pokaždý. Teď, v neděli dopoledne, to za oknem vypadá na trochu slunce, jdu tedy sušit plachty, který včera chránily aparát před vodou.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.