Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 

2016_05_28 - Obora

105 fotek 28.5.2016 - zobrazení
První letošní hraní za třpytu hvězd bylo bez hvězd, celou dobu zůstaly ukrytý za mohutnými mračny. Pršelo už když jsme nakládali, pršelo při stavění aparátu, ale ani kapele a ani pořadatelům se do sálu nechtělo, postavili jsme venku. A norskej radar yr.no nelhal - před osmou déšť ustal, chvíli to pak vypadalo na bouřku v průběhu první pauzy, s postupem času se ale klima proměnilo na příjemnej skoro letní večer.
Voda možná trochu zkorigovala počet diváků, i tak se dostavilo četný publikum a po zalití plachosti předvádělo na betonovým plácku veselý tanečky. Soubor hrál rovněž vesele - objevilo se pár bílých míst, samozřejmě v opusech, který hrajem už deset let zábavu co zábavu. Malá nevinná je v Oboře už tradičním hitem, i tentokrát si ji první lajna odzpívala sama, text ostatně tamní znají líp než my. V pauzách potom pravidelně střídal živej bigbít normalizační pop od nedalekých střelnic, pouť jela stejně jako my dlouho do noci.
Moc hezkej večírek jsme ukončili chvilku před jednou. Balení bylo příkladně rychlý, ve dvě jsme odjížděli, nálevní okno pořád svítilo do tmy obklopeno nejvytvalejšími žíznivci. Vydařená taškařice.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron