Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

brufen 


2017_03_11 - Zbůch, Baník

53 fotek11.3.2017- zobrazení
Sál Baníku ve Zbůchu pamatuju ještě coby náctiletej capart - chodili jsme tam na Starý psi, domů se pak kutáleli pěšky přes bejvalý nákladní nádraží. Náš cirkus byl v Baníku poprvý. Jeli jsme hodně v lazaretním stavu, nejhůř na tom byl asi Ondra, Mistr tradičně umíral až po cestě domů.
Když jsme postavili aparát a spustili stroje, nestalo se nic. Respektive stalo - nejdřív byl proti nám chránič na přívodu, poté i jistič, kterej se ukázal bejt slabším, než se předpokládalo. Přivolanej elektrikář vymýšlel a přepojoval, řešení nakonec našel.
Zábavka začala vlažně, postupem večera se to ale pěkně roztančilo. Cirkus předvedl i přes zdravotní indispozice poměrně solidní výkon, bílých míst bylo pomálu. Z připravenýho playslitu jsme vynechali asi osm kousků, dle toho, jak se na ně jednotliví artisti cítili (nebo spíš necítili).
Docela hezkej večírek jsme ukončili chvíli před jednou, Ondru odeslali zpět k domovu na další léčbu, v klidu pak zabalili a odnosili werk - tahání beden v Baníku je jedním z těch nejpříjemnějších, od auta k podiu je to asi deset metrů. Když jsme na základně vykládali, o slovo se hlásila odcházející zima, teploměr ukazoval mínus tři - čekáme na jaro, kdy krapet vypučí i naše zchátralý organismy.

Proměňte své album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Je to jednoduché.

Vytvořit fotoknihu

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.